Každý všední den od 13:00–18:00

Obchod Vše co má grády!

SUPERMARKET wc je také první designový obchod v Karlových Varech a nabízí porcelán, módní doplňky, oblečení, šperky, knihy, diáře, plakáty a další výrobky českých designérů – prostě vše, co při zakoupení udělá radost až na kost. Přijďte potěšit sebe nebo pořídit skvělý dárek. Dárky již za cenu použití wc!

Nabízíme zboží návrhářů V.Chalepy, L. Malíské Sárové, M. Varádiové, J.Čapka, P.Stehlíka (Porcel´art), V.Dědka a dalších. Ze značek najdete Baobab, Love Music, Papelote, Mag Bags, Malá popleta, Urban Legend, Retart, Kikkerland, Trash Made… Designový obchůdek galerie SUPERMARKETwc nabízí výrobky českých i zahraničních designerů. Prodávané kousky jsou stylové, vtipné, funkční. Pro sebe i jako dárek můžete u nás objevit originální porcelán, šperky, knihy, tašky, obaly na mobil nebo brýle, oblečení…

Vánoční pelmel

Každoročně v období vánoc pro vás připravujeme prodejní výstavu designových dárků již za pár korun. U nás nakoupíte v klidu bez stresu a vše na jednom místě! Čeká vás rozptýlení v podobě netradičních vánočních dílen, ještě širšího sortimentu dárků, bazárku, občerstvení se svařeným vínem a dětským punčem a samozřejmě koledami. Zájem o prodejní výstavu je veliký a cestu do galerie si našli i ti, kteří jí doposud ještě nenavštívili. Výtěžek z prodeje dárků slouží na další rozvoj naší galerie.

Designéři pozor!

Galerie SUPERMARKET wc v Karlových Varech nabízí možnost prodeje. Jedinečná šance jak pustit trochu designu a kultury do dalšího kouta naší země a zviditelnit Vás a Vaše výrobky. Přijímáme vše, co má grády do 1m2. Pokud máte zájem napište na pro@tebe.cz.